2020 GLE nie jest pozbawiony wad, ale jest idealny dla tych, którzy cenią luksusowe materiały wygodę i gadżety.

Dla niektórych nabywców wysokiej klasy SUV to luksus. Ale dla ekskluzywnych producentów samochodów luksusowe SUV-y są koniecznością na dzisiejszym rynku. Właśnie dlatego BMW, Audi i Mercedes-Benz oferują ich tak szerokie spektrum. Wyjaśnia to również, dlaczego firmy takie jak Lamborghini i Rolls-Royce produkują własne wyrafinowane samochody terenowe. Mercedes-Benz GLE 2020 wyróżnia się na tle wielu konkurentów.

Mercedes-Benz dodał kilka opcji, aby zwiększyć efekt wizualny GLE. Olśniewające reflektory LED inteligentnego oświetlenia o wartości 580 USD oraz sportowe koła i rozbłyski błotników w kolorze nadwozia, które są częścią ulepszenia linii zewnętrznej AMG o wartości 3.250 USD. Zwiększanie i zmniejszanie GLE za pomocą dostępnego pakietu E-Active Body Control o wartości 8 100 USD z pewnością przyciąga również uwagę na ten model.

Wnętrze GLE to połączenie „odpowiednio wysokiej jakości” materiałów, takich jak skórzane fotele Nappa i dębowe wykończenie oraz różnorodne funkcje zapewniające komfort i wygodę. Należą do nich podgrzewane i wentylowane przednie fotele, a także podgrzewane i chłodzone przednie uchwyty na kubki. Pakiet ciepła i komfortu obejmuje między innymi podgrzewane podłokietniki. Dodatkowo są dostępne cztery oddzielne strefy klimatyzacji. Natomiast opcjonalny system dźwięku przestrzennego Burmester zwiększa wrażenia słuchowe. Para 12,3-calowych szerokoekranowych wskaźników i wyświetlacza systemu multimedialnego MBUX, przyciągają wzrok.

Na drodze GLE 450 „porusza się w luksusowym, wyrafinowanym stylu” dzięki „bezproblemowej wydajności” turbodoładowanego 3-litrowego silnika I6 o pojemności 3 litrów. 48-woltowy układ wspomagania rozruchu i generatora może tymczasowo zapewnić dodatkowe 21 koni mechanicznych w silniku gazowym. Całkowita moc wyjściowa wynosi 362 KM. Dziewięciobiegowa skrzynia automatyczna i napęd na wszystkie koła 4MATIC to cechy Mercedesa-Benz GLE.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 10 stycznia 2020