Zima wciąż nie daje za wygraną. Zauważyli to również tunerzy z Mansory, którzy postanowili wykorzystać śnieżne klimaty do promocji nowego Mercedesa Klasy G.

Zmiany w porównaniu do standardowego Mercedesa Klasy G dotyczą przede wszystkim nadwozia. Samochód tuż po opuszczeniu warsztatu, gdzie dokonywano przeróbek poddany został sesji zdjęciowej. Trzeba przyznać, że na tle śniegu samochód wygląda imponująco, nieprawdaż?

Od produkcyjnej klasy G auto tunerów Mansory wyróżnia się zmienionym zderzakiem z zintegrowanym spoilerem i nowym grillem. Zmianie uległy również nowe reflektory, osłonki lamp tylnych, a z przodu dodano również światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED. W oko wpadają także dekoracje wykonane z włókna węglowego, a także dyfuzor i nowy układ wydechowy. Auto otrzymało nowe felgi o rozmiarze 23”, które wraz z oponami o rozmiarze 305/30/23 (Vredestein Ultrac Vorti) podkreślają charakter nadwozia.

Wewnątrz samochodu znajdziemy sportową kierownicę, skórzaną tapicerkę, aluminiowe pedały oraz jak w przypadku karoserii – liczne dodatki z włókna węglowego. W zależności od indywidualnych potrzeb klientów wnętrze Mercedesa Klasy G może być zmieniane.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 14 marca 2013