Firma Brabus przedstawiła nową propozycję dla klientów kochających luksus oraz oryginalność, czyli nowego Mercedesa S600.

Auto otrzymało przydomek Brabus 60 S Dragon Edition i przeznaczone jest na rynek chiński. Charakterystycznym elementem samochodu jest oczywiście smok, który obecny jest zarówno na karoserii, grillu jak i we wnętrzu pojazdu. Oczywiście nie są to wyłączne modyfikacje zastosowane przez firmę Brabus.

Brabus 60 S Dragon Edition przygotowany jest dla osób kochających się w luksusie. Wewnątrz znajdziemy zatem skórzaną tapicerkę, dekoracje z ciemnego drewna oraz specjalne maty podłogowe. Jeżeli chodzi o kolory to wewnątrz dominuje zdecydowanie barwa ciemno-brązowa, a na jej tle liczne czarne oraz złote wykończenia wyglądają niesamowicie. Dla pasażerów tylnej kanapy stworzono pełny system multimedialny, który będzie odpowiedzialny za umilanie podróży.

Pod maską Brabusa 60 S Dragon Edition pracować będzie specjalnie przygotowany silnik V12 o pojemności 6,3 litrów. Jest on w stanie generować 730 KM mocy i aż 1100 Nm momentu obrotowego. Umożliwia to rozpędzanie się od 0 do 100 km/h w czasie 4 sekund, a prędkość maksymalna ma wynosić około 300 km/h.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 12 lipca 2013