Witam przedstwiam wam mojego pięknego tygryska dostałem go na urodziny od ojca i jestem z niego dumny spisuje sięświetnie oczywiście mowa tu o samochodzie.

Dodał: , w Nasze Mercedesy. Dnia 18 września 2013