Mercedes w 50. urodziny jednej ze swoich topowych limuzyn – modelu Pullman (Mercedes 600) wypuszcza jeszcze bardziej luksusową odmianę tego samochodu. Mercedes-Maybach Pullman będzie liczył aż 6,5 metra długości, a jego wnętrze wyposażone zostanie najnowszymi technologiami.

We wnętrzu samochodu znajduje się sporych rozmiarów, przestronna kabina, która umożliwia jednoczesne podróżowanie czterem pasażerom, mogącym siedzieć naprzeciwko siebie. Fotele mają szeroką możliwość regulacji – zarówno w kierunku pionowym, jak i wzdłużnym. Regulacja kąta pochylenia fotela jest dość szeroka i pozwala operować w zakresie od 19 stopni do nawet 43,5 stopnia – umożliwia to komfortową podróż zależnie od tego, czy pasażerowie chcą aktualnie pracować, czy odpoczywać. Mercedes-Maybach Pullman będzie dysponował zdecydowanie największą kabiną spośród całego segmentu i całej konkurencji. Konstruktorzy zadbali także o szerokie drzwi, które będą ułatwiały wsiadanie i wysiadanie z samochodu.

Serce samochodu stanowić będzie 6-litrowa jednostka napędowa o układzie cylindrów V12, która będzie w stanie generować aż 530 KM mocy. Mercedes-Maybach Pullmann w momencie premiery będzie kosztować 500 tys. euro. Pierwsze, zamówione modele trafią do klientów na początku 2016 roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 28 lutego 2015