Od wielu lat samochody spod znaku „gwiazdy” przodowały w wyścigach samochodowych. Jako pierwsze auta wyścigowe wprowadziły doładowanie silników w postaci instalacji kompresora. Wielokrotne sukcesy wyścigowe przyczyniły się do popularności marki Mercedes, co odzwierciedliło się najwyższą jakością produkcji, popularnością marki i dużym zainteresowaniem samochodami tej marki. Popyt na auta Mercedes nigdy nie przeżywał tendencji spadkowych i do dziś utrzymuje się na najwyższym poziomie.

W dobie dzisiejszych czasów, rozwoju motoryzacji, ogromnego nasycenia rynku samochodowego, wybór auta staje się skomplikowany. Tym bardziej ma to miejsce, gdy nie kupujemy auta wyłącznie jako środka transportu, a szukamy pojazdu, z którym będziemy spędzać dużo czasu, auta, do którego przywiążemy się także emocjonalnie. Auta, które będzie dla nas czymś więcej niż samochodem. Z pomocą jak zwykle czas wyprzedzają samochody mercedes.

Samochody Mercedes – Mercedes A 45

Widzieliście już go? Mercedes A 45, to piękno samo w sobie. W znakomicie zaprojektowanej karoserii drzemie bestia. Jest to auto, które zdradza swoim wyglądem, że nie jest potulnym barankiem. Można oczywiście wybrać się na spokojną przejażdżkę z rodziną na wycieczkę. Zdecydowanie można również zabrać to auto na tor wyścigowy, gdzie pokaże, co potrafi. Jest to model idealny dla osób ceniących prestiż elegancję, ale też i osiągi.

Pod maską bowiem znajdzie się 2 litrowy silnik o mocy 382 KM. Dzięki temu, Mercedes A 45 będzie samochodem, który wygeneruje najwięcej mocy z 1 litra pojemności.

Nadwozie w Mercedesach

Samochody Mercedes (opis nowego modelu), charakteryzują się przede wszystkim sztywnością nadwozia. Mercedes uważa, że jest to podstawą komfortowej jazdy i pewnego prowadzenia się auta w każdych warunkach drogowych. Ponownie idą o krok do przodu i tym razem dokonano zmian w konstrukcji, których zadaniem jest dodatkowe usztywnienie również karoserii, co przekłada się na jeszcze większe bezpieczeństwo. Mowa tu przede wszystkim o solidnym wzmocnieniu słupków oraz rozpórki na tylnej i przedniej osi. Pod silnikiem z kolei została umieszczona aluminiowa płyta, która znacznie poprawia aerodynamikę pojazdu.

Dla osób, które lubią bardziej dynamiczną jazdę, samochody Mercedes posiadają Drift Mode. Dzięki niemu pojazd zachowa się na drodze jak tylnonapędowy samochód. Stanowi to standard w mercedesach „S” oraz część pakietu w A 45 AMG. Tryby jazdy, które są dostępne to Comfort, Sport, Sport +, Slippery, Individual oraz Race.
Powyższe modyfikacje sprawiają, że nowy Mercedes A 45 przyspiesza do setki w 4 sekundy.

Sprzedaż opisywanego modelu ma się rozpocząć pod koniec bieżącego roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Bez kategorii, News. Dnia 9 sierpnia 2019