Wielkimi krokami nadchodzi premiera nowego Mercedesa CLS. Samochód pomału zaczyna uchylać rąbka tajemnicy dotyczącego nowego modelu poprzez publikację oficjalnych zdjęć auta.

Nowy Mercedes CLS zostanie zaprezentowany w najbliższych dniach podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych w Los Angeles. Coraz krótszy czas do premiery auta sprawia, iż w sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego auta koncernu ze Stuttgartu. Niedawno, oliwy do ognia dodali sami przedstawiciele Mercedesa publikując w Internecie oficjalne zdjęcie nowego Mercedesa CLS, zapowiadające kształty auta.

Zdjęcie, jak mogliśmy się domyślić, nie zdradza wszelkich szczegółów dotyczących wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego auta, jednak kilka rzeczy wiemy już na 100%. Nowy Mercedes CLS otrzyma charakterystyczną dla swojej serii, ogromną atrapę chłodnicy. Właśnie ta atrapa w połączeniu z unikalnymi reflektorami wykonanymi w technologii LED, których kształt światła ma przypominać bumerang, mają sprawić, że auto będzie stanowiło obiekt pożądań wśród kierowców z całego świata.

Niezwykłe wrażenie robi zdjęcie wnętrza, opublikowane również przez Mercedesa. Oprócz sporych rozmiarów wyświetlacza dotykowego ciekawy zabieg stylistyczny przeprowadzono na dyszach nawiewów, który zostały zaprojektowane w kształcie turbin.

W zakresie napędu samochodu, wiele wskazuje na to, iż najmocniejszą odmianę stanowić będzie hybrydowy CLS 53 AMG. Pod jego maskę ma trafić benzynowa jednostka napędowa, która wspomagana poprzez silniki elektryczne będzie w stanie generować moc nawet do 496 KM.

VN:D [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Nowy Mercedes CLS nadchodzi, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Dodał: , w News. Dnia 25 listopada 2017