Michael Schumacher znów wygrał! Tym razem znacznie więcej: udało mu się wybudzić ze śpiączki.  I co najważniejsze jest to pewna informacja, bo  wczoraj została potwierdzona przez rzecznika  kierowcy rajdowego.

Światowej klasy sportowiec sportowiec uległ  bardzo poważnemu wypadkowi podczas jazdy na nartach we Francji pod koniec 2013 roku.  Wypadek był na tyle poważny, że  nastąpił udar mózgu. Jego stan był bardzo ciężki, bo przez pół roku był nieprzytomny i  aż do wczoraj  nie było żadnych dobrych wieści na temat stanu zdrowia.

Oficjalny komunikat

Sabine Kehm, która jest rzecznikiem prasowym sportowca wydała jedynie krótki komunikat, ale o obiecującej treści. Najważniejsze, że sportowiec się wybudził i wraca do sił. Lekarze poinformowali, że Schumacher musi odbyć długą rehabilitację. Czy wróci na tor? Na pewno jest jeszcze zbyt wcześnie, by nad tym spekulować.

Powrót mistrza

Schumachera powszechnie uważa się go za jednego z najlepszych kierowców w historii sportów rajdowych.  Na swoim koncie ma  najwięcej tytułów mistrza świata i jest aż siedem razy wygrał Formułę 1.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 18 czerwca 2014