AutoParto.pl to internetowa giełda części samochodowych nowych i używanych. W ofercie giełdy znaleźć można części przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Nowoczesna platforma handlowo- ogłoszeniowa jaką jest AutoParto.pl w prosty i szybki sposób umożliwia odnalezienie poszukiwanych części samochodowych różnych kategorii, dostępnych w całej Polsce. W ofercie AutoParto.pl dostępne są części oryginalne i zamienniki przeznaczone do samochodów marki Mercedes, w tym również te niestandardowe i trudno dostępne. Wśród produktów znajdują się części z ponad trzydziestu kategorii, między innymi elementy układu zawieszenia, układu hamulcowego, silnika, sprzęgła, wyposażenia, oświetlenia, nadwozia oraz wiele innych części renomowanych producentów.

Oferta AutoParto.pl przeznaczona jest dla sprzedawców oraz osób indywidualnych, którzy szanują swój czas i pieniądze. Każdy klient szybko i bezpłatnie ma możliwość uzyskania indywidualnej wyceny poszukiwanych części, jednocześnie od wielu sprzedawców z całej Polski.

Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i już po kilku minutach umożliwia użytkownikowi przesłanie zapytania dotyczącego szukanych części, które przekierowane zostaje do wszystkich współpracujących z platformą sprzedawców. W odpowiedzi użytkownik powiadomiony zostaje drogą e-mailową o ofertach i cenach szukanych przez niego części wielu sprzedawców. Funkcja ta pozwala na wybór najkorzystniejszej oferty.

Wieloletnia współpraca z firmami branży motoryzacyjnej, szeroka gama dostępnych produktów oraz stałe poszerzanie oferty skutkuje stałym wzrostem zainteresowania giełdą. Wszystko to przekłada się na rosnącą rzeszę zadowolonych klientów oraz możliwość szybkiego pozyskania wszelkich informacji dotyczących auto części dedykowanych samochodom marki Mercedes. http://www.autoparto.pl/czesci/mercedes-benz/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w News. Dnia 20 listopada 2013